Nieuw behandelmateriaal in Team Oost

Romy Rering
Marketeer

Team Oost werkt sinds kort met Mijn Wereld, een hulpmiddel dat de polyvagale theorie op een duidelijke en toepasbare manier toegankelijk maakt voor kinderen, jongeren en ouder(s)/verzorger(s). Met de wereldkaart en een set oefeningen kunnen kinderen en jongeren snel aangeven hoe het met hen gaat en wat hun lichaam nodig heeft om weer rust en overzicht te vinden.

De eerste ervaringen zijn positief. Het materiaal helpt bij het herkennen van stress, het verwoorden van de binnenwereld en het oefenen van manieren om spanning te reguleren.

Wil je weten op welke locaties dit wordt aangeboden? Neem gerust contact met ons op via https://riozorg.nl/contact/

Meer weten over Mijn Wereld of de polyvagale theorie? Kijk op de website van Mijn Wereld of het Polyvagaal Instituut Nederland via:
https://ow.ly/4rsv50XBf8T
https://ow.ly/YK8H50XBfew